19 травня - День вишиванки
22 трав. 2023
![](/uploads/org2549/news_1684837544_718.jpg)
Учителі, здобувачі освіти та їх батьки, працівники закладу та волонтери долучилися до заходу й заспівали в прямому ефірі Гімн України та пісню, яка за останній рік стала нашим другим гімном, «Ой у лузі червона калина», встановивши рекорд України, заспівавши із 15 000 учасників.
Здобувачі освіти нашого закладу взяли участь у створенні колективного панно до Дня вишиванки на площі Героїв Майдану.